close
تبلیغات در اینترنت
تنگ کردن واژن 246553444
loading...

زیبایی و سلامتی

  مراقبت های قبل از تنگ کردن واژن   tight vagina با استفاده از نخ : به بانوان گرامی توصیه می شود که قبل از تنگ کردن واژن   tight vagina توسط پزشک متخصص زنان معاینه شوند و اگر قبل از انجام عمل دارای عفونت باشند نیاز است حتما درمان شوند سپس تنگ کردن واژن   tight vagina       را  انجام دهند . از دیگر مراقبت های قبل از تنگ کردن واژن   tight vaginaانجام آزمایش پاپ اسمیر می باشد . مراقبت های بعد از تنگ…

تنگ کردن واژن 246553444

نگار ریحانی بازدید : 10 دوشنبه 07 آبان 1397 نظرات ()

 

مراقبت های قبل از تنگ کردن واژن   tight vagina با استفاده از نخ :

به بانوان گرامی توصیه می شود که قبل از تنگ کردن واژن   tight vagina توسط پزشک متخصص زنان معاینه شوند و اگر قبل از انجام عمل دارای عفونت باشند نیاز است حتما درمان شوند سپس تنگ کردن واژن   tight vagina

 

 

 

را  انجام دهند .

از دیگر مراقبت های قبل از تنگ کردن واژن   tight vaginaانجام آزمایش پاپ اسمیر می باشد .

مراقبت های بعد از تنگ کردن واژن با نخ :

نیاز است پس از گذشت 6 هفته بیمار نزدیکی نداشته باشد ، توجه به این نکته الزامی است که بیمار پس از انجام جراحی فعالیت های روزمره خود را می تواند انجام دهد .

موارد منع تنگ کردن واژن   tight vagina vagina با استفاده از نخ :

 • بانوان باردار
 • بانوان مجرد
 • اشخاصی که دارای عفونت لنگی PID می باشند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص و جراح زنان و زایمان و پیشکسوت لیزر در بیماریهای زنان در ایران علاوه بر تنگ سازی واژن با استفاده از نخ موارد زیر را انجام می دهد :

زیبا سازی واژن

لابیاپلاستی labiaplasty labiaplasty

 

 

 

پرینورافی  perineorrhaphy

لیفت واژن با نخ

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی 

 

 

-vaginoplasty  -labiaplasty-  (واژینوپلاستی چیست)  laser vaginoplasty

لیفت دستگاه تناسلی خارجی با نخ

تزریق ژل به واژن  Injection of fat into the vagina و تزریق چربی به واژن   Injection of fat into the vagina در  قسمت واژینال  Injection of fat into the vagina 

درمان کاهش جنسی با لیزر


بخوانیدافزایش میل جنسی  Increased libido

 

 سفتی واژن با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ

جوان سازی واژن   laser vaginal rejuvenation با استفاده از لیزر مونالیزا تاچ   laser vaginal rejuvenation

درمان مشکلات ارگاسم

هودکتومی

کلیتورکتومی

درمان مشکلات جنسی با لیزر مونالیزا تاچ

درمان مشکلات افتادگی مثانه با لیزر مونالیزا تاچ

زیبایی واژن vagina  با استفاده از لیزر مونالیزرا تاچ

 

مطالب مرتبط: چگونه تنگ ترین واژن را داشته باشیم؟ tight vagina

 

 

 

سوالات متداول تنگ کردن واژن   tight vagina : tight vagina

 

 

 

سلام دکتر خلیلی ، من در حال حاضر 26 سال دارم  دو بار سقط داشتم ، آیا می توان تنگ کردن واژن را انجام دهم ؟ من هیچ بچه ای ندارم اما تصمیمی که با همسرم گرفتم این است که تا سه فرزند بیاوریم ، تنگ کردن واژن   tight vagina

 

 

 

 انجام دهم بعدش امکان زایمان طبیعی وجود دارد یا خیر ؟

پاسخ دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان :

من به شما پیشنهاد می کنم پس از تنگ کردن واژن یا انجام جراحی های نظیر پرینورافی از زایمان سزارین استفاده کنید و تا جایی که برای شما مقدور است از انجام زایمان طبیعی پرهیز نماید زیرا ممکن است پس از زایمان طبیعی گشادی واژن رخ دهد .

خانم دکتر خلیلی شما به جز تنگ کردن واژن چه خدماتی دیگه ای انجام می دهید من سه بار زایمان طبیعی داشته ام آیا با انجام جراحی تنگ کردن واژن می تونم نتیجه بگیرم ؟

پاسخ دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان :

بله – دوست عزیز شما می توانید با استفاده از نخ و یا سایر جراحی های تنگ کردن واژن مشکل گشادی واژنتون برطرف کنید . تمامی خدمات جوانسازی واژن  laser vaginal rejuvenation  را انجام می دهد مشکلات زنان نیز را برطرف می نمایم .


بخوانید:عوارض لیزر جوانسازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation

 

 


خانم دکتر خلیلی می توان آیا قبل از بارداری تنگ کردن واژن انجام داد ؟

پاسخ دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان :

بله دوست عزیز شما می توانید تنگ کردن واژن را قبل از بارداری انجام دهید ، اما توصیه می شود پس از حاملگی بارداری را انجام دهید .

در ذیل به بیان برخی از فواید تنگ کردن واژن   tight vagina با استفاده از نخ می پردازیم :

 • مزیت های نخ های تنگ کردن واژن   tight vagina :
 • دوره و زمان ریکاوری بسیار سریع می باشد .
 • عدم نیاز به بیهوشی عمومی
 • بدون خونریزی
 • غیر تهاجمی بودن روش
 • نخ ها مشخص نمی باشند در نتیجه ظاهر بسیار مطلوب
 • بهبود و تقویت عضلات لگن
 • بهبود وضعیت فیزیکی
 • بهبود وضعیت طبیچند سال است که این روش لیزرى ابداع شده است ؟

به گفته خانم دکتر خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان ، روش تنگ کردن واژن tight vagina

 

 

 

 با لیزرهای نوین حدود 5-6 سال است که به صورت حرفه ای کار می شود. حدود سال های 2009 الی 2012 میلادی، دانشمندان به این نتیجه رسیدند که روش لیزر واژینال مشکلاتی که روش جراحی داشت را ندارد و نتایج بسیار مطلوبتری بهمراه دارد. این لیزر بسیار ایمن است و عارضه ای ندارد و همچنین روشی غیر تهاجمی به حساب می آید. لیزر واژینال تنها بر روی پوشش سطحی ناحیه اثر می کند و به بافتهای زیرین آسیبی نمی رسانداین لیزر در ناحیه داخل واژن vagina 

 

 

 

بدون درد بوده و در قسمت خارجی ناحیه تناسلی با مصرف ژل بی حس کننده به راحتی قابل تحمل می باشد. و مدت جلسه درمانی نیز کوتاه می باشد.

لیزر-واژینال

آیا قبل از لیزر نیاز به انجام آزمایشى هست ؟

خانم دکتر خلیلی متخصص زنان و جراح زیبایی زنان می گوید بیمار قبل از انجام لیزر نیاز به معاینه دارد و در صورت وجود عفونت حتما باید ابتدا درمان کامل شود ، و سپس برای لیزر اقدام نماید. همچنین باید قبل از لیزر ، نمونه پاپ اسمیر تهیه شود. لگن در بانوان به دلایل متعدد، مخصوصاً، ویژگی های آناتومیک مرتبط با فرآیند بارداری و زایمان از استحکام اسکلتی کمی برخوردار است. پاره ای از مسایلی که در طول زمان بروز مبکنند نیز به ساختار و بافت شناسی واژن مربوط است. با گذر زمان کلاژن و الاستین موجود در بافت واژن دچار بی کفایتی می شوند و در نتیجه بافت واژن، قوام قبلی خود را از دست میدهد و شل شدن و گشادشدگی واژن vagina هر سال بیشتر از سال قبل میشود . حتی اگر خانمها هیچگونه مقاربت ،بارداری و یا زایمان طبیعی هم نداشته باشند ، گشاد شدگی واژن ؛سرنوشت قطعی واژن همه خانم ها است.


درمان شل شدگی واژن  Vaginal dischargeهر چند که میزان و شدت گشادشدگی واژن درهمه یکسان نیست. برخلاف تصور عموم افراد؛ زایمان طبیعی تنها دلیل و علت ؛ برای گشاد شدن واژن ؛ نمی باشد. انجام عمل سزارین هم برای در امان ماندن از گشادشدگی واژن ، یک روند پیشگیرانه موفق نیست . تاثیر شل شدگى واژن روى روابط زناشویی  Marital relationship  انکارناپذیر است . پس از جراحی تنگ کردن واژن ، باز هم بمرور اثرات پیشرونده شل شدگى ادامه دارد. همانطور که گفته شد بروز این مشکل به ساختار آناتومیک لگن و واژن برمیگردد و جراحی نقش کنترل میان مدت و نه درازمدت دارد 

 

بخوانیدلیزر واژن چیست؟  Laser vaginal tightening

 

 

 

از یک سو تکرار جراحی، به دفعات زیاد هم ممکن نیست. و از سویی دیگر در میان انبوه بزرگ افرادى که مبتلا به گشادی واژن Vaginal dilation  هستند ،هم گروهایی وجود دارد که نمیتوانند و یا نمیخواهند جراحی شوند ، و به دنبال راه و روش کوتاه مدت و یا بلند مدت غیر جراحی برای تنگ کردن واژن هستند.

لیزر-واژینال

واژینوپلاستی با لیزر laser vaginoplasty


یا این لیزر دردناک است ؟

لیزر واژن معمولا به عنوان یک کار بدون درد مطرح است ، ولى در افراد خیلی حساس ممکن است احساس ناخوشایند مبهمی داشته باشند ، و این درد مبهم قابل مقایسه با درد پس از جراحى نیست .این لیزر ویژه ، پوشش سطحی و بافت همبند را تحریک کرده و با افزایش ضخامت و مایع بافتی و بافت زمینه ای در آنها ، جوانسازی ناحیه تناسلی laser vaginal rejuvenation را موجب می شود.و بدین ترتیب تغییرات ظاهری و تونیسیته و کشش بافتی و سفتی آن را اصلاح می کند. محیط واژن به حالت اسیدی نرمال برگشته و در نتیجه از رشد میکروبهای بیماریزا جلوگیری می کند. در واقع این لیزر فیبروبلاستها را از نظر متابولیک فعال کرده و سنتز کلاژن را موجب شده و ترکیب بافت زمینه ای را اصلاح می کند که شامل فیبر کلاژن – مواد زمینه و آب کافی شود و در نتیجه عملکرد مخاط دوباره مانند زمان قبل از یائسگی ، نرمال می شود.


بخوانید : عوارض لیزر واژن چیست؟
 انواع روش تنگ کردن واژنtight vagina

 

 

 

مقایسه بین درمان لیزر و جراحی چگونه است ؟

در مقایسه روش جراحی برای تنگ کردن واژن با لیزر ؛ به چند نکته که بیشتر حائز اهمیت هستند اشاره می کنیم :

 1. هنوز هیچ روشی دائمی برای تنگ کردن واژن   tight vagina

   

   

   

  به صورت ابدی معرفی نشده است.
 2. در روش جراحی برای تنگ کردن واژن علت گشادشدن واژن vagina از بین نمی رود و متاسفانه ؛ دوباره با گشادشدگی واژن ، مواجهه خواهیم شد. عود کردن این مشکل دلیل بر ایراد روش جراحی و یا روش لیزر نیست، بلکه مشکل گشادشدگی مجدد واژن ؛ به ساختار آناتومیک و بافت شناسی واژن مربوط است، و نه روشی که برای تنگ کردن واژن انتخاب شده است . بافت واژن ؛ با گذر زمان و آرام آرام ، شل تر از گذشته می شود.
 3. البته هر چند عمل تنگ کردن واژن با جراحی در ابتدا نتیجه خیلی خوبی دارد اما به این دلیل که قسمتی از بافت واژن برداشته میشود، که این برداشتن و حذف قسمتی از بافت واژن ؛ تکرار عمل جراحی برای تنگ کردن واژن را بسیار محدود می کند.
بخوانید: پرینورافی چیست؟  

perineorrhaphy

 1. اقدام به جراحی برای تنگ کردن واژن محدودیت هایی برای زایمان طبیعی ،در آینده ،ایجاد می کند .
 2. در روش جراحی تنگ کردن واژن ، فقط ورودی واژن تنگ میشود ؛که یکی از عوارض این کار مقاربت دردناک است ، اما در روش لیزر، ورودی واژن ، دست نخورده باقی می ماند وتنگ کردن واژن در عمق واژن انجام میشود.

 

آیا شل شدگى واژن فقط پس از زایمان طبیعى رخ مى دهد ؟
١- افزایش سن از 30 سالگی به بعد
٢- بارداری ، توجه کنید روند و مکانیسم بارداری منجر به گشاد شدن واژن میشود
٣- کاهش وزن شدید
٤- قرار دادن ابزار تشخیصی پزشکی ( اسپوکولوم ) و یا خودارضایی با استعمال اجسام 

 

آیا باردارى پس از لیزر واژن منعى ندارد ؟
بدون شک خود هیچ گونه منعی برای بارداری نیست . و این لیزر تاثیرى روى بارورى ندارد.

 

 

آیا لیزر واژن برای درمان بی اختیاری ادرار urinary incontinence هم موثر است ؟
اگر علت این مشکل کاهش تونوسیته بافت مجرای ادرار باشد ، پس از تنگ کردن واژن با لیزر  Laser vaginal tightening این نقیصه هم برطرف میشود . در موارد خفیف که بی اختیاری ادراری ناشی از سرفه زدن و عطسه کردن ( stress incontinence ) است بهبودى خوبى ایجاد شده است . اما اگر افتادگی مثانه شدید وساختار آناتومیک لگن دچارتغییرات آتروفیک شدید باشد ، رفع اینگونه بی اختیاری ادراری در مستلزم جراحی است ، و چنین مواردی با لیزر واژن ، اصلاح نمیشوند

 

 
چه زمانى از سیکل قاعدگى براى این لیزر مناسب تر است ؟
سه تا پنج روز پس از پاک شدن ، زمان مناسبى است .

 

 

دفعات لازم براى انجام این لیزر چگونه است ؟
لیزر واژن قابل استفاده در هر زمان و حتى به دفعات دلخواه مى باشد و پس از هر جلسه درمان بلافاصله اثر آن پدیدار گشته و تامدت مدیدى باقى خواهد ماند . دفعات آن بنا به نیاز بیمار از یک تا سه جلسه هر کدام به فاصله یک ماه بستگى دارد.
 

 

 

 

مطالب مرتبطواژینوپلاستی چگونه است؟ laser vaginoplasty 

 

  

 

آیا نیاز به مصرف داروى خاصى است ؟
معمولا هیچ دارویی لازم نیست .

 

 

ماندگاری لیزر واژن چند سال است ؟

 

 

 

در شرایط عادی ، ماندگاری اثر تنگ کنندگى لیزر واژن ، دو سال است ، و معمولا تکرار لیزر زودتر از 20 ماه نیاز نیست.

بخوانید:قوی ترین تنگ کننده واژن را بشناسید tight vagina
بخوانیدواژینوپلاستی چیست؟ laser vaginoplasty

تنگ کردن واژن با نخ :

tight vagina vagina

لابیاپلاستی labiaplasty labiaplasty

 

 

 

پرینورافی  perineorrhaphy

واژینوپلاستی و لابیاپلاستی 

 

 

-vaginoplasty  -labiaplasty-


  (واژینوپلاستی چیست)  laser vaginoplasty

تزریق ژل به واژن  Injection of fat into the vagina و تزریق چربی به واژن   Injection of fat into the vagina در  قسمت واژینال  Injection of fat into the vagina 

بخوانیدافزایش میل جنسی  Increased libido

جوان سازی واژن   laser vaginal rejuvenation    laser vaginal rejuvenation

واژن vagina  

مطالب مرتبط: چگونه تنگ ترین واژن را داشته باشیم؟ tight vagina

 

 

 

 tight vagina

 

 

 

  laser vaginal rejuvenation 

بخوانید:عوارض لیزر جوانسازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation

 

 

 

  واژن vagina 

واژن vagina

درمان شل شدگی واژن  Vaginal discharge

 روابط زناشویی  Marital relationship 

بخوانیدلیزر واژن چیست؟  Laser vaginal tightening

 

 

گشادی واژن Vaginal dilation  

 

، جوانسازی ناحیه تناسلی laser vaginal rejuvenation 

بخوانید : عوارض لیزر واژن چیست؟

 انواع روش تنگ کردن واژنtight vagina

 

 

 

 واژن vagina عمل تنگ کردن واژن 

مطالب مرتبطواژینوپلاستی چگونه است؟ laser vaginoplasty

بخوانید: پرینورافی چیست؟  

perineorrhaphy

 

 

بخوانید:قوی ترین تنگ کننده واژن را بشناسید

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 627
 • کل نظرات : 2
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 129
 • باردید دیروز : 23
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 321
 • بازدید ماه : 685
 • بازدید سال : 685
 • بازدید کلی : 4,158