close
تبلیغات در اینترنت
ر*****رفع افتادگی پلک با بلفاروپلاستی45
loading...

زیبایی و سلامتی

رفع افتادگی پلک با عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty  بنابر اعتقاد برخی از افراد چشم یکی از تأثیر گذارترین اعضای صورت می باشد.این عقیده به اثبات رسیده است، بنابراین بلفاروپلاستی می تواند به اندازه هر جراحی پلاستیک زیبایی صورت دیگری در تغییر ظاهر فرد موثر باشد. بیشتر بدانید : جراحی پلک بالای چشم Eye Surgery بلفاروپلاستی چیست؟ What is blepharoplasty عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty یک روش جراحی ایمن و موثر است که برای احیا و تجدید جوانی و…

ر*****رفع افتادگی پلک با بلفاروپلاستی45

نگار ریحانی بازدید : 0 شنبه 24 آذر 1397 نظرات ()

رفع افتادگی پلک با عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

 بنابر اعتقاد برخی از افراد چشم یکی از تأثیر گذارترین اعضای صورت می باشد.این عقیده به اثبات رسیده است، بنابراین بلفاروپلاستی می تواند به اندازه هر جراحی پلاستیک زیبایی صورت دیگری در تغییر ظاهر فرد موثر باشد.بیشتر بدانید : جراحی پلک بالای چشم Eye Surgery


بلفاروپلاستی چیست؟ What is blepharoplasty

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty یک روش جراحی ایمن و موثر است که برای احیا و تجدید جوانی و کاهش ظاهر پیر و فرتوت افراد بکار می رود. این عمل پوست اضافه و چربی اطراف پلکها را از بین می برد. بلفاروپلاستی یکی از رایج ترین روشهای جوان سازی صورت می باشد. ممکن است اینگونه تصور شود که جراحی پلاستیک تنها توسط خانمها مورد استفاده قرار می گیرد،

ولی مردها در فضای رقابتی شرکتها بصورت فزاینده ای تقاضای انجام عملهای جوان سازی از جمله بلفاروپلاستی Blepharoplasty را دارند. چرا که ظاهر جوانتر نشان دهنده انرژی درونی بیشتر است.


وقتیکه افراد به دنبال انجام جراحی پلاستیک می باشند تنها روی یک جنبه از اعضای صورت خود توجه دارند و کمتر به کل ظاهر توجه نشان می دهند. انجام عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty به تنهایی پاسخگوی ترمیم پوست اطراف چشم ها نمی باشد. افزایش سن و افتادن ابرو باعث ایجاد ظاهری خسته و عصبانی در افراد می شود.

معمولا این عمل بصورت همزمان با عمل کشیدن ابرو انجام می شود.با توجه به پوست کیسه ای شکل پلک ها، چیزی که باعث ایجاد نگرانی می شود تغییرات بافتی یا سطحی (خطوط ظریف) در اطراف پوست چشم ها است.

اگر چه به کمک عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty می توان کمی از این چروکها را رفع کرد، ولی نمی توان تمام خطوط یا چروکهای ناشی از افزایش سن، مواجهه مستقیم با آفتاب یا چروک های ژنتیکی را درمان کرد. عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty باعث درمان و رفع پوست اضافه و چربی می شود، روشهایی مانندپیل شیمیایی و جراحی لیزری باعث درمان اختلالات و چروک های بافتی می شوند.

یک جراح پلاستیک معتبر و مجرب که منحصرا جراحی های زیبایی چهره یا صورت انجام می دهد، می داند که وظیفه وی تنها ترمیم قسمت های موردنظر بیمار نمی باشد، بلکه او باید به انگیزه ماورای این عمل نیز پاسخ دهد.


بیشتر بخوانید:بلفاروپلاستی بدون جراحی No surgical blepharoplasty

 
برخی بیماران که آمادگی انجام جراحی پلاستیک صورت را ندارند، ترجیح می دهند که از روش های محافظه کارانه تری مثل بوتاکس برای صاف کردن خطوط و چروک های صورت و یا کلاژنبرای پر کردن چاله های صورت خود استفاده کنند. افرادی که راجع به عمل های احیا و تجدید جوانی آگاهی کافی دارند، می دانند که چه زمانی انجام این عمل برایشان مناسب است.

بحث و گفتگو راجع به عملهای تجدید جوانی با نگاه کردن به عکس های قبل و بعد از عمل جراحی شروع می شود. به این ترتیب بیمار بوسیله عکس ها متوجه می شود که بعداز عمل 
جراحی زیبایی چشم Eyelid Beauty Surgery چه تغییری خواهد کرد؟ اغلب بیماران می خواهند که عمل کشیدگی پلکشان با سایر جراحی زیبایی بصورت همزمان انجام شود.


عمل های کشیدن صورت، بزرگ کردن چانه، کاشتن گونه، رینوپلاستی (جراحی بینی)،اتوپلاستی (جراحی گوش) و جراحی لب را می توان بصورت همزمان وتوأم با بلفاروپلاستی Blepharoplastyانجام داد.در بلفاروپلاستی Blepharoplasty سنتی پلک پایین معمولا ضمن حذف پوست اضافه و چربی از روی پوست پلک پائین، روی این قسمت از پلک برش زده می شود.

در ۱۰ سال گذشته بر روی پلک های پایینی با استفاده از یک تکنیک پیشرفته، عملهای موفقی انجام گرفته است، نام این تکنیک بلفاروپلاستی Blepharoplasty trans conjuctival است.بلفاروپلاستی پلک پایین Eyelids Surgery(conjunctive نام لایه صورتی رنگ زیر پلک پایینی است). با استفاده از این روش برش در قسمت درونی پلک زده می شود و دیگر هیچ برشی روی پلک و قسمت خارجی آن دیده نمی شود. اگر از این جراحی پلک پایین چشم Eyelids Surgery خوشتان می آید آنرا با جراحتان در میان بگذارید.قبل از عمل افتادگی پلک
افتادگی پلک,عمل افتادگی پلک,بلفاروپلاستی

 

 

بخوانید:جراحی پف چشم چگونه صورت می گیرد؟ Puffy eye surgery

 

 

بلفاروپلاستی Blepharoplasty باتوجه به ساختار زیرپوستی و میزان بافت اضافه حدود ۱ ساعت طول می کشد. اگر غیر از جراحی زیبایی پلک چشم  Eyelid Beauty Surgery، عمل دیگری نیز داشته باشید، بالطبع این مدت بیشتر طول خواهدکشید. به هوش آمدن از حالت بیهوشی حدود یک ساعت طول می کشد و اکثر بیماران بعد از ۵ ـ ۴ ساعت پس از پذیرش مرخص می شوند.

 

بخوانید : عوارض جراحی پلک بالا  Eyelid surgery complicationsاقدامات قبل از عمل رفع افتادگی پلک و بلفاروپلاستی پلک  Blepharoplasty

 لطفا از خوردن آسپرین یا مواد حاوی آسپرین یا ایبوپروفن تا یک هفته قبل از عمل و ۲ هفته بعد از عمل خودداری فرمائید. اگر دارویی مصرف می کنید که روی گردش خون و خونریزیتأثیر می گذارد سریعا به پزشک خود اطلاع دهید.

 

بخوانید:هزینه جراحی پلک  Cost of blepharoplasty

 
 لطفا از کشیدن مواد مخدر و مصرف الکل دو هفته قبل از عمل و ۲ هفته بعد از عمل خودداری کنید. اگر مصرف این دو را متوقف نکنید، بهبودی زخم ها به تعویق می افتد و قرمزی پوست و سایر اختلالات باقی می مانند.

لطفا پزشک تان را در جریان تمام سوابق پزشکی و درمانی خود قرار دهید. در قرار ملاقات قبل از عمل پرستار شما را در جریان داروهایی که باید در روز عمل با یک جرعه آب مصرف کنید قرار می دهد.

در قرار ملاقات پیش از عملتان به شما نسخه ای داده می شود که در آن آنتی بیوتیک های خوراکی، پماد آنتی بیوتیکی چشم (در صورت داشتن عمل پلک) و داروهای مسکن درد وجود دارد. لطفا داروهای این نسخه را قبل از رفتن به اتاق عمل فراهم کنید تا بعد از خاتمه عمل و بازگشت به خانه آنها را آماده داشته باشید.

ویتامین C (اسید اسکوربیک) را از یک هفته قبل از عمل تا دو هفته بعد از عمل مصرف نمائید.

نباید از بعد نیمه شب روز قبل از عمل چیزی بخورید یا بیاشامید. مگر اینکه پزشک خلاف این را برای شما تجویز نماید. بهتر است پیش از عمل دندانهایتان را بشوئید.


بخوانید:مراقبت های بعد از جراحی پلک چیست؟ Postoperative care of the eyelids

 


گردآوری : گروه سلامت سیمرغ
seemorgh.com/health
منبع : salamati.ir

 

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

 

 

بلفاروپلاستی Blepharoplasty

بلفاروپلاستی Blepharoplasty

بلفاروپلاستی Blepharoplasty

بلفاروپلاستی Blepharoplasty

بلفاروپلاستی Blepharoplasty

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

عمل بلفاروپلاستی  Blepharoplasty

 

 

 

بلفاروپلاستی چیست؟ What is blepharoplasty

 

 

جراحی پلک پایین چشمEyelids Surgery

 

جراحی پلک بالای چشم Eye Surgery

 

 

جراحی زیبایی پلک چشم  Eyelid Beauty Surgery

 

 

جراحی زیبایی چشم Eyelid Beauty Surgery

 

 

بخوانید : عوارض جراحی پلک بالا  Eyelid surgery complications

 

 

بخوانید:مراقبت های بعد از جراحی پلک چیست؟ Postoperative care of the eyelids

 

 

بلفاروپلاستی پلک پایین Eyelids Surgery

 

 

بلفاروپلاستی بدون جراحیNo surgical blepharoplasty

 

بلفاروپلاستی پلک  Blepharoplasty

 

 

 

عوارض عمل بلفاروپلاستی Eyelid surgery complications

 

 

بخوانید:هزینه جراحی پلک  Cost of blepharoplasty

 

 

بخوانید:جراحی پف چشم چگونه صورت می گیرد؟ Puffy eye surgery

 

 

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 627
 • کل نظرات : 2
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 10
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 25
 • باردید دیروز : 23
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 217
 • بازدید ماه : 581
 • بازدید سال : 581
 • بازدید کلی : 4,054