close
تبلیغات در اینترنت
تزریق G point35ص
loading...

زیبایی و سلامتی

نقطه جی چیست :G-Spot Enhancement   نقطه جی یکی از مسائلی بوده که همواره مورد بحث بوده ، در خصوص این نقطه دیدگاه های متفاوتی وجود دارد برخی اعتقاد دارند که این نقطه جهت به ارگاسم رسیدن بانوان ضروری است در حالیکه برخی دیگر اعتقاد دارند این نقطه اصلا وجود ندارد . نقطه جی در بدن زنان موضعی می باشد که سبب تحریک آنها شده و باعث شده که به ارگاسم برسند و از رابطه جنسی لذت ببرند .  مطالب مرتبط: نقطه جی در زنان کجاست؟  G-Spot Enhancement   به نقطه گرافنبرگ نقطه جی گفته می…

تزریق G point35ص

نگار ریحانی بازدید : 8 شنبه 12 آبان 1397 نظرات ()

نقطه جی چیست :G-Spot Enhancement

 


نقطه جی یکی از مسائلی بوده که همواره مورد بحث بوده ، در خصوص این نقطه دیدگاه های متفاوتی وجود دارد برخی اعتقاد دارند که این نقطه جهت به ارگاسم رسیدن بانوان ضروری است در حالیکه برخی دیگر اعتقاد دارند این نقطه اصلا وجود ندارد .


%d9%86%d9%82%d8%b7%d9%87-%d8%ac%db%8c


نقطه جی در بدن زنان موضعی می باشد که سبب تحریک آنها شده و باعث شده که به ارگاسم برسند و از رابطه جنسی لذت ببرند . مطالب مرتبط: نقطه جی در زنان کجاست؟  G-Spot Enhancement

 به نقطه گرافنبرگ نقطه جی گفته می شود ، علت نام گذاری این نقطه به این نام از روی نام پزشک متخصص زنان گرفته شده است که در سال 1944 برای اولین بار این نقطه را توصیف کرد .

در خصوص نقطه G تئوری های مختلفی وجود دارد ، یکی از دیدگاه های که بیان شده است این می باشد که این نقطه در بخش بافت پروستات می باشد .


بخوانید:راه های سفید کردن واژن  lightening labia skin

 

 

 

 


تئوری پروستات را پزشکان متخصص زنان قبول دارند و با این عقیده هم نظر هستند ، دکتر لیلا خلیلی دکتر متخصص زنان و زایمان ،نقطه G را تنها منبع لذت نمی داند بلکه بخش های مانند مجرای پیشاب را از دیگر منابع لذت می دانند که با دیواره جلویی واژن می توانند تحریک زن را برانگیزند وسبب لذت جنسی وی شوند .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه G تنها محل جهت ارضاء جنسی بانوان نمی باشد، بلکه نقاط دیگری جهت ارضاء جنسی بانوان وجود دارد و نیازی به گشتن دنبال این نقطه نیست .


بخوانیدجوانسازی واژن با لیزر چیست؟ laser vaginal rejuvenationنام علمی

نقطه G در اصل نقطه گرافنبرگ است که از روی نام ارنست گرافنبرگ پزشک متخصص زنان که برای اولین بار در سال ۱۹۴۴ این نقطه را توصیف کرد، نامگذاری شده است.


نقطه G چیست؟  G-Spot Enhancement

 

برای خیلی از خانم ها، نقطه G ناحیه ای بسیار حساس و تحرک کننده است که ساعتها به آنها لذت می دهد. برای خیلی های دیگر نقطه ای برآمده در واژن است که اگر بیش از اندازه دستکاری شود فرد احساس می کند که نیاز دارد به دستشویی برود. خیلی از خانم ها هیچ حسی در این نقطه احساس نمی کنند و خیلی ها هم اصلاً این نقطه را در واژن خود ندارند.


بخوانید:جوان سازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation

 

 تئوری های مختلفی درمورد اینکه نقطه G واقعاً چیست، وجود دارد. یک دیدگاه این است که نقطه G محل بافت پروستات درست مثل پروستات در آقایان است. نبود کروموزوم Y در جنین در حال رشد مونث، سلولها را در محلی مشابه یعنی در همان نقطه G کنار می گذارد. متخصصین دیگری با تئوری پروستات هم عقیده هستند اما آنرا بیشتر توضیح می دهند و میگویند این تنها دلیل حساس بودن این نقطه نیست. آنها به چوچوله و مجرای پیشاب بعنوان منابع لذت دیگر اشاره میکنند که هر دو آنها را می توان با دیواره جلویی واژن تحریک کرد. به همین دلیل محل های زیادی برای ارضاء جنسی وجود دارد و دیگری نیازی به گشتن دنبال نقطه G نیست.

بخوانید : رفع تیرگی واژن  lightening labia skinمتخصص دیگری که اولین بار نقطه G را به اطلاع عموم رسانید اخیراً استفاده دیگری برای آن کشف کرده است. او در تحقیقات خود نشان داده است که تحریک کردن نقطه G می تواند آستانه درد را تا ۴۷% بالا ببرد. اگر محرک موجب تحریک جنسی فرد شود، آستانه درد تا ۸۴% بالا می رود، و ۱۰۷% روی ارگاسم تاثیر دارد. فرضیه او این است که این نقطه حساس یکی از مسکن های طبیعی طبیعت برای زایمان و وضع حمل است.


بخوانیدجوانسازی واژن با لیزر مونالیزا چگونه است؟  laser vaginal rejuvenation

 

 با همه این حرفها هنوز کسی دقیقاً نمی داند نقطه G چیست اما مسئله مهم این است که ببینید شما این نقطه را دارید یا نه.

نقطه G در بانوان :

این نقطه در بانوان سبب تحریک بانوان می شود که در رابطه جنسی آنها تاثیر گذاشته و سبب می شود تا ساعت ها از رابطه جنسی لذت ببرند .


بخوانید: رفع تیرگی واژن با لیزر  lightening labia skinدکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان بیان می کنند که G point  در همه ی بانوان وجود ندارد ، نقطه G point در برخی از افراد به گونه ای حساس می باشد که سبب می شود شخص به دستشویی برود .


بخوانیدواژینوپلاستی چیست؟ laser vaginoplasty  

با آن چه باید کرد؟

وقتی فهمیدید که شما این نقطه را دارید یا نه، باید کشف کنید که آیا این نقطه می تواند به شما لذت بدهد یا برایتان آزاردهنده است. مالیدن معمولاً بهترین راه برای تحریک آن است.

معمولاً توصیه می شود که انگشت سبابه تان را تا بند انگشت دوم وارد کنید و نقطه مورد نظر را با حرکت رو به جلو به سمت دیواره جلویی بکشید. باید امتحان کنید و ببینید که حرکتتان چگونه باشد که بیشترین لذت را به شما بدهد. مهم این است که از نظر جنسی تحریک شوید. شایان ذکر است که حساسیت به این نقطه در روزهای مختلف ماه متفاوت است.

در طی این تحریک، اولین حسی که به شما دست می دهد این است که به دستشویی بروید. شاید به این دلیل است که نقطه G روی دیواره جلویی است و به مثانه تان شما فشار وارد می شود. بهتر است اول مثانه تان را خالی کنید و بعد اینکار را امتحان کنید. چند بار اول کمی برایتان عجیب خواهد بود اما مطمئن باشید که ارزشش را دارد.


مطالب مرتبط: لابیاپلاستی با لیزر چیست؟


حس کردن آن در طول رابطه جنسی

برحسب اندازه و محل دقیق نقطه G این احتمال وجود دارد که در طول رابطه جنسی آن را حس کنید یا نکنید. اگر لگنتان بلند شود احتمالاً می توانید آنرا حس کنید.

راه دیگر حس کردن آن این است که در حالت ایستاده خم شوید و اجازه بدهید که آلت جنسی از پشت وارد واژن شود.


بخوانید:عوارض لیزر جوانسازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation

 

 


 

محل نقطه G point در زنان :

این نقطه در اندام تناسلی زنان قرار دارد اما به دلیل متفاوت بودن این نقطه و تغییر حالت دادن در زمان تحریک این بخش را محدوده جی می نامیم .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که نقطه جی حالت اسفنجی دارد و از بخش دهانه واژن تا زیر پیشابراه شروع می شود ، این نقطه تا بخش سقف واژن امتداد می یابد ، جهت لمس کردن این نقطه می توان از انگشتان دست کمک گرفته شود .


بخوانید:راه های سفید کردن ناحیه ناحیه تناسلی  lightening labia skinهمان طور که گفته شد نقطه G point در همه ی بانوان وجود ندارد اما اگر این نقطه در بدن بانوان وجود داشته باشد سبب تحریک بانوان می شود ، اندازه نقطه G  در زمان تحریک به اندازه نخود فرنگی بوده و در صورت تحریک نشدن کمی کوچکتر می شود .

در خصوص نقطه G  باید بیان کرد که این نقطه به جای اینکه بیشتر یک نقطه باشد یک محل خاص می باشد .

آقایان جهت کشف این نقطه می توانند از زن درخواست نمایند که به کمر دارز بکشد ، سپس با وارد کردن یکی از انگشتان که بهتر است انگشت میانی باشد به داخل واژن این را یافته و تحریک آن را انجام دهند .


مطالب مرتبطواژینوپلاستی چگونه است؟ laser vaginoplasty 

 

 نقطه جی و تحریک جنسی خانم ها :

پس از اینکه بانوان کشف نمودند که نقطه جی  را دارند یا خیر بهتر است این موضوع را کشف نمایند که این نقطه به آنها لذت می دهد یاخیر ؟

بانوان عزیز بهتر است ابتدا بهداشت را رعایت نمایند ، بهترین راه جهت افزایش تحریک این نقطه مالیدن می باشد ، مالیدن باید به گونه ای باشد که با حرکت به جلو و عقب دیواره تحریک شود .

البته باید حرکات مختلف را انجام داد تا به نتیجه رسید که کدام حرکت سبب لذت بیشتر و تحریک بیشتر می شود .

دکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان بیان می کنند که حساسیت این نقطه و میزان تحریک آن در روزهای مختلف متفاوت می باشد .


بخوانید: تزریق چربی به لابیا   Injection of fat into the vaginaدکتر لیلا خلیلی متخصص زنان و زایمان به بانوان گرامی توصیه می کنند که در اولین تحریک جنسی نقطه جی حتما مثانه خود را تخلیه نمایند ، زیرا نقطه جی در بخش دیواره جلویی قرار دارد و به دلیل اینکه این بخش به مثانه فشار وارد می کند ممکن است احساس کنید نیاز است به دستشویی بروید .


خوانید: تزریق ژل به واژن  Injection of fat into the vagina%d8%aa%d9%82%d9%88%db%8c%d8%aa-%d9%86%d9%82%d8%b7%d9%87-%d8%ac%db%8c

 


مطالب مرتبط: لابیاپلاستی چیست؟  labiaplasty

 

 

 

نقطه جی و انزال خانم ها :

انزال بانوان ممکن است براثر پیدا کردن نقطه جی اتفاق بیفتد ، البته این یک دیدگاه است و از نظر علمی نمی توان این موضوع را بیان کرد .


خوانید: تزریق ژل به لابیا Injection of fat into the vagina


بانوان در زمان ارگاسم به میزان 900 میلی لیتر مایع از ناحیه پیشاب بدنشان خارج می شود .

بر اثر تحقیقاتی که انجام شده است بر روی مایعات دانشمندان به این نتیجه  رسیده اند که آنزیم های پروستات در آنها وجود دارد و نقطه جی بسیار مشابه پروستات آقایان می باشد .بخوانید: عوارض تزریق چربی به واژن    Injection of fat into the vaginaدر خصوص مایعات خارج شده از بدن بانوان در زمان ارگاسم و تحریک جنسی نظریات متفاوتی وجود دارد ،برخی دیگر معتقد هستند که این مایعات بسیار شبیه ادرار می باشد .بخوانید: سفید کردن واژن با لیزر   lightening labia skin
بر اثر آخرین نتایج و تفکرات نقطه جی را نوعی دیگر از مایع ادرار دانسته اند که تغییرات شیمایی آن با تحریک جنسی رخ می دهد .

در ادامه نکاتی در خصوص نقطه جی و تزریق به نقطه جی را بیان می کنیم .

 

 

 بخوانید: تزریق چربی به واژن   Injection of fat into the vagina

 

 

 

 

 

شماعزیزان می توانید سوالات خود را در خصوص نقطه جی و راه های تزریق به نقطه جی با دکتر لیلا خلیلی جراح زیبایی زنان در میان بگذارید .

تزریق ژل در گذشته جهت کهولت و از بین بردن پیری پوست ، افتادگی پوست بود ، با استفاده از پر کننده ها تزریق جهت جوانسازی  laser vaginal rejuvenation استفاده می شد ، تزریق ژل را در بخش های مختلف بدن نظیر گونه ها ، اطراف چشم ، لب ها  و دستگاه تناسلی می توان استفاده کرد .

در مطب دکتر لیلا خلیلی جوانسازی واژن laser vaginal rejuvenation را با استفاده از تزریق ژل انجام می دهند .

هم چنین جهت افزایش ارگاسم تزریق ژل به G_point انجام می شود .


پیشنهاد میکنیم برای بهبود روابط جنسی خود به سایت سپیدیار سامانه جامع و تخصصی زیبایی سلامت مراجعه کنید

 

 


منبع:وبسایت دکتر خلیلی

نقطه جی چیست :G-Spot Enhancement


 مطالب مرتبط: نقطه جی در زنان کجاست؟  G-Spot Enhancement

 

بخوانید:راه های سفید کردن واژن  lightening labia skin


بخوانیدجوانسازی واژن با لیزر چیست؟ laser vaginal rejuvenation

 

نقطه G چیست؟  G-Spot Enhancement

بخوانید:جوان سازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation

بخوانید : رفع تیرگی واژن  lightening labia skin


بخوانیدجوانسازی واژن با لیزر مونالیزا چگونه است؟  laser vaginal rejuvenation


بخوانید: رفع تیرگی واژن با لیزر  lightening labia skin


بخوانیدواژینوپلاستی چیست؟ laser vaginoplasty 


مطالب مرتبط: لابیاپلاستی با لیزر چیست؟

 

بخوانید:عوارض لیزر جوانسازی واژن چیست؟  laser vaginal rejuvenation


مطالب مرتبطواژینوپلاستی چگونه است؟ laser vaginoplasty 

 

 

 

بخوانید: تزریق چربی به لابیا   Injection of fat into the vagina.


خوانید: تزریق ژل به واژن  Injection of fat into the vagina


مطالب مرتبط: لابیاپلاستی چیست؟  labiaplasty


خوانید: تزریق ژل به لابیا Injection of fat into the vagina

 

بخوانید: عوارض تزریق چربی به واژن    Injection of fat into the vagina .

 

 بخوانید: تزریق چربی به واژن   Injection of fat into the vagina

 

 

  laser vaginal rejuvenation جوانسازی واژن

 laser vaginal rejuvenation  سپیدیار 

 

بخوانید:راه های سفید کردن واژن  lightening labia skin

 

 

بخوانید : رفع تیرگی واژن  lightening labia skin

 

 

بخوانید: رفع تیرگی واژن با لیزر  lightening labia skin

 

 

بخوانید:راه های سفید کردن ناحیه ناحیه تناسلی  lightening labia skin

 

 

بخوانید: سفید کردن واژن با لیزر   lightening labia skin

مطالب مرتبط
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز
اطلاعات کاربری
نام کاربری :
رمز عبور :
 • فراموشی رمز عبور؟
 • آرشیو
  آمار سایت
 • کل مطالب : 627
 • کل نظرات : 2
 • افراد آنلاین : 3
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 11
 • آی پی دیروز : 14
 • بازدید امروز : 114
 • باردید دیروز : 23
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 0
 • بازدید هفته : 306
 • بازدید ماه : 670
 • بازدید سال : 670
 • بازدید کلی : 4,143